Aktiviteler

Bowling

BOWLING

Dünya standartlarında ve 2 bant olarak düzenlenmiş olan bowling alanımızdan, ücreti karşılığında rezervasyon yaparak faydalanabilirsiniz.

Bilardo

BILARDO

Bilardo masalarımız, keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerimizi bekliyor. Siz de bilardo kabiliyetlerinizi ortaya koymak için bir oyuna ne dersiniz?

Squash

SQUASH

Dünya standartlarında yapılmış olan squash kortumuzda, tatilinizde de formunuzu koruyabileceksiniz.

Oyun Salonu

OYUN SALONU

Otelimizin genç misafirlerinin keyifli vakit geçirmeleri için oyun salonumuzda değişik yaş gruplarına hitap eden farklı ebatta ve özelliklerde birçok oyunmakinesi bulunmaktadır.

Havuz

HAVUZ

3ü dış mekan 1i kapalı olmak üzere 4 havuzumuz mevcuttur. Çocuk havuzunun derinliği 40cm diğer havuzların derinliği ise uluslararası standartlarda 140cm dir.

Boccia

BOCCIA

Boccia gerçek bir hassas spordur. Sahip olunan topları yerleştirmek için atma teknikleri vardır. Bu aktivitenin nasıl yapıldığını göstermek için her gün sizleri animasyon deskimize bekliyoruz.

Dart

DART

Atış kabiliyetini test ederken eğlenmek isteyen misafirlerimizi bekliyoruz.

Tenis

TENIS

Tatilde dahi spordan vazgeçemeyen misafirlerimiz için uluslararası standartlardaki tenis kortumuz hizmetinizde.

Masa Tenisi

MASA TENISI

2 adet masa tenisimiz ve 1 adet langırt masamızla hem hareket edin hem eğlenin.

Su Sporları

SU SPORLARI

Otelimizde sahilde yer alan su sporları deskine uğrayarak , jet-ski , Muz, Ringo ve Parasailingi ücretleri karşılığında yapabilirsiniz.

Ana Gösteriler

ANA GÖSTERILER

Mukarnas'ın profesyonel eğlence kadrosu sizleri her akşam farklı dünyalara sürükleyecek. Amfi tiyatromuzda 14 gün her akşam farklı bir gösteri izleyeceksiniz. Çok eğlenceli ve görsel şenlik niteliğindeki prodüksiyonlarımızda buluşmak üzere.

Yarışmalar

EĞLENCELI YARIŞMALAR

Misafirlerimizin katılımı ve profesyonel sunucularımızın sunumlarıyla gülme garantili yarışmalarımız için sizleri amfi tiyatromuza bekliyoruz.