Hemen ara

Eriştiği her noktada iz bırakan ihtişamlı Selçuklu mimarisinden esinlenerek, modern dokunuşlarla inşa ettiğimiz Mukarnas Spa Resort Hotel’de size ve ailenize üst düzey konfor sunuyoruz...

Tatile bahşettiği havası, iklimi ve masmavi deniziyle dünyayı kendine hayran bırakan Akdeniz’de; göz alıcı sahilimizle ve her ânı yeni keşiflerle birlikte renklenen bir düş sizi bekliyor.

Tüm gün süren eğlence ve aktivitelerimiz, çocuk kulübümüz, açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, pavilyonlarımız, oyun alanlarımız ve çok daha fazlasıyla sizi; hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir tatile davet ediyoruz.

KONAKLAMA

RESTAURANT

Main Restaurant

Main Restaurant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Integer enim neque volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus. Nec sagittis aliquam malesuada bibendum arcu vitae. Nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor leo a diam. Et ultrices neque ornare aenean euismod. Ut ornare lectus sit amet est placerat in egestas erat. Suscipit adipiscing bibendum est ultricies integer. Aliquam eleifend mi in nulla posuere sollicitudin aliquam ultrices sagittis.

A la Carte

A la Carte

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Integer enim neque volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus. Nec sagittis aliquam malesuada bibendum arcu vitae. Nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor leo a diam. Et ultrices neque ornare aenean euismod. Ut ornare lectus sit amet est placerat in egestas erat. Suscipit adipiscing bibendum est ultricies integer. Aliquam eleifend mi in nulla posuere sollicitudin aliquam ultrices sagittis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et.

Children Kitchen

Children Kitchen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Integer enim neque volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus. Nec sagittis aliquam malesuada bibendum arcu vitae. Nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor leo a diam. Et ultrices neque ornare aenean euismod. Ut ornare lectus sit amet est placerat in egestas erat.

Bars

Bars

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Integer enim neque volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus. Nec sagittis aliquam malesuada bibendum arcu vitae. Nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor leo a diam. Et ultrices neque ornare aenean euismod. Ut ornare lectus sit amet est placerat in egestas erat. Suscipit adipiscing bibendum est ultricies integer. Aliquam eleifend mi in nulla posuere sollicitudin aliquam ultrices sagittis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et. Mauris in aliquam sem fringilla ut.

AKTİVİTELER

SPA

Skin and Body Care

Skin and Body Care

Kendinizi yeni birisi olarak hissetmek ve gerçekten daha güzel bir bakım deneyimine sahip olmak için cildinizin ihtiyacına uygun bakımlarla hizmetinizdeyiz. Yüz bakımlarında nemlendirme, anti - aging, sıkılaştırma, oksijen kazandırma gibi bakımların yanı sıra vücut bakımlarında incelme, sıkılaştırma ve rahatlama bakımları ile kendinizi şımartın.

Turkish Bath

Turkish Bath

Türk hamamı Osmanlıdan günümüze kadar gelen 1000 yıllık ihtişamını mermerlerinde kese ve masaj yaptırarark hissedebileceğiniz detaksikasyon etkisi büyük bir Türk geleneğidir. SPA bakımlarına başlamadan önce vücudun SPA uygulamalarından en mükemmel şekilde faydalanması için ideal ortamı hazırlar ve güneş alerjisi riskini azaltır.

Fitness Center

Fitness Center

Sağlıklı bir yaşam için vücudunuza gerekli önemi vererek ve formda tutarak hem kendinize olan güveniniz artacak hem de kendinizi daha da zinde hissedeceksiniz. En son teknolojik ürünlerle donatılmış salonumuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Hairdresser

Hairdresser

Son derece deneyimli kadrosu ile her türlü saç kesimi, bakımı, perma, röfle, örgü, manikür, pedikür, ağda gibi daha birçok hizmetlerin yer aldığı kuaför salonumuzda sizleri beklemekteyiz.

Massage and Therapy

Massage and Therapy

Uzakdoğu kültürünün ve doktorlar tarafından da tavsiye edilen, özel kıyafetler giydirilerek yapılan Aroma Terapi, Ayak Nokta masajı gibi özel masajların olduğu tai masajı vücutta meditasyon rahatlığı birakır.

Hint masajı Yaşam Bilimi Ayuverda’ nın içinden doğarak Hindistan’ da 5000 yıldır uygulanan hint masajı bedenin enerji noktalarına dokunarak fiziksel ve ruhsal rahatlama sağlar. Böylece dinlenmiş ve stresten arınmış sağlıklı bir bedenin iyileşme gücü ortaya çıkar.

İLETİŞİM